Usługi toczenia Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg Koła zębate Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg Frezowanie Mielec, Dębica, Rzeszów, Tarnobrzeg

O firmie TECHMET

Koła zębateObróbka skrawaniem jest jednym z ważniejszych procesów przemysłowych pozwalających na nadanie określonych kształtów, cech a także właściwości poprzez usuwanie nadmiarowego materiału. Istniejemy już na rynku od wielu lat i systematycznie gromadzimy doświadczenie związane z różnymi gałęziami obróbki skrawaniem, wykonujemy koła zębate łańcuchowe, modułowe, ślimaki i ślimacznice, świadczymy usługi toczenia, frezowania oraz wykonywaniem różnego rodzaju części zamiennych do maszyn.
Działamy na terytorium miasta Mielec, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Naszą domeną są specjalistyczne maszyny do obróbki skrawaniem z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym w zakładzie powstają bardzo precyzyjne i starannie wykonane części zamienne. Realizuję zamówienia z zakresu produkcji różnego typu kół zębatych dedykowanych dużym maszynom i precyzyjnym mechanizmom z wielu dziedzin produkcji oraz z różnych obszarów zastosowań. Wykonujemy prace na podstawie rysunków technicznych i ustnej rozmowy z zamawiającym klientem dopracowując najmniejszy szczegół umowy. Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, a doświadczenie i praca na nowoczesnym sprzęcie przekłada się na doskonałe i bardzo precyzyjnie wykonane detale. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zadania ustalając szczegóły z klientem i spełniając jego oczekiwania. Służymy swoim doświadczeniem w zakresie różnych rozwiązań najbardziej adekwatnych do potrzeb klienta. Jakość jest dla nas priorytetem, a każde zlecenie realizowane jest w najkrótszym z możliwych terminów.